nav-left cat-right
cat-right

Újabb szép sportsiker

Iskolánk kispályás labdarúgócsapata szeptember 18-án részt vett az MLSZ és a Coca-Cola közös sajtótájékoztatóján, ahol a most induló amatőr focibajnokságot népszerűsítettük. A szövetség iskolánkat és a Dózsa György Gimnáziumot kérte fel egy bemutató mérkőzésre. A találkozón ismert személyiségek is megjelentek. A második félidőben csapatunkat erősítette az ismert énekes, Puskás Peti, míg az ellenfél csapatában szerepelt Istenes Bence televíziós műsorvezető. A mérkőzést Kassai Viktor FIFA játékvezető irányításával iskolánk tanulói nyerték meg 5:0 arányban. A szünetben diákjainknak lehetőségük volt beszélgetni Nyilasi Tiborral, az FTC legendás játékosával.

Álló sor balról jobbra: Csőke Ferenc, Rostás Gyula, Futó Patrik, NYILASI TIBOR, Csereklye Martin, Garamvölgyi János, Rupnik Attila. Guggolnak: Gérus Norbert, Bogdán Róbert, Jónás Márton.

Balról jobbra: Csőke Ferenc, Bogdán Róbert, Rostás Gyula, Jónás Márton, Rupnik Attila, KASSAI VIKTOR, Futó Patrik, Csereklye Martin, Garamvölgyi János, Gérus Norbert.

Álló sor balról jobbra: Rupnik Attila, Rostás Gyula, Gérus Norbert, Csereklye Martin, Garamvölgyi János. Guggolnak: Csőke Ferenc, Futó Patrik, Bogdán Róbert, Jónás Márton.