nav-left cat-right
cat-right

Szép sikert ért el iskolánk röplabdacsapata

Idén 11. alkalommal rendeztük meg a Schulek Kupa röplabdatornát, melyen három csapat körmérkőzéses rendszerben mérte össze tudását. A Pogány Frigyes Szakközépiskola és a Petrik Lajos Szakközépiskola mellett harmadik csapatként a rendező Schulek Frigyes Szakközépiskola diákjai mérkőztek meg egymással. Ebben az erős mezőnyben minden pontért komolyan meg kellett harcolni. Iskolánk diákjai példamutató lelkesedéssel vetették magukat a küzdelembe, melynek eredményeként mindkét ellenfelüket sikerült legyőzni.

Sok szeretettel gratulálunk röplabdásainknak az első hely megszerzéséhez! Jutalmuk egy-egy aranyérem, s egy gyönyörű serleg. A második helyezett Petrik Lajos Szakközépiskola ezüstérmet kapott, míg a harmadik helyezett Pogány Frigyes Szakközépiskola diákjai bronzérmet vihettek haza.

Az igazgató úr átadja a díjakat.

A mérkőzéseket megtekintette Varga András igazgató úr is, aki a torna végén méltatta a csapatok teljesítményét, majd átadta a kupát és az érmeket a játékosoknak. Külön köszönet illeti Rádi Mónika szabadidő szervezőt, aki tevékenyen segítette e sportesemény megrendezését.

Álló sor: Kérges Gábor edző, Varga Pál, Hoppál Bálint, Pallagi Lajos, Czikolai Mátyás, Halász Márk, Varga András igazgató úr, Rádi Mónika szervező. Guggolnak: Galambos Sebastiao, Piller Mercédesz, Nagy Zsolt, Grodtkovszky Attila, Bokrosi Renátó.