Nyitott ajtók hete a Schulekben!

2016. november 14–18. között a BKSZC Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Szakgimnáziumában megrendezésre kerül a NYITOTT AJTÓK HETE!
A Nyitott Ajtók Hetén szeretettel várjuk iskolánkba a pályaválasztás előtt álló nyolcadikosokat, valamint szüleiket, testvéreiket, esetleg tanáraikat!
Amennyiben meglátogatja iskolánkat a Nyitott Ajtók Hetén, kérjük regisztráljon az alábbi linken, elkerülve ezzel az érkezéskori regisztrációt, esetleges sorbaállást!
Schulek-Nyitott-Ajtok-Hete-Regisztracio
Érkező vendégeink tájékozódhatnak az iskolánkban folyó tanulási lehetőségekről, megismerkedhetnek szuper tanárainkkal és diákjainkkal, akik készséggel válaszolnak a kérdésekre, illetve végig kísérik őket az iskola érdekességein.
Megtekinthetők lesznek a közismereti és a szakmai képzés titkos berkei (műhelyek, laborok, számítógép termek).
Néhány érdekes eszközt ki is próbálhatnak leendő diákjaink!
A rendezvényen lehet jelentkezni az INGYENES felvételi előkészítő tanfolyamra, mely matematika és magyar nyelv tárgyakból egészen felkészít a központi írásbeli felvételi vizsgára!
Nem érdemes kihagyni! :-)
Várunk szeretettel minden kedves Érdeklődőt!

„Csak a Schulek!”